خوش آمدید

امروزه با بالا رفتن آمار كاربران اینترنت در كشور و آشنایی آنها با نرم‌افزارهای نفوذ به شبكه‌های كامپیوتری و همچنین با رشد میزان اطلاعات موجود بر روی سرورهای سازمانها، نیاز به نظارت بر امنیت شبكه‌های كامپیوتری اهمیت بسزایی پیدا می كند. عدم آشنایی بسیاری از كاربران و پرسنل سازمانها، به نفوذگران كمك می‌كند تا به راحتی وارد یك شبكه كامپیوتری شده و از داخل آن به اطلاعات محرمانه دست پیدا كنند یا اینكه به اعمال خرابكارانه بپردازند. هر چه رشد اینترنت و اطلاعات روی آن بیشتر می‌شود نیاز به اهمیت دادن به امنیت شبكه افزایش پیدا می‌كند. از این روست كه شركت نگرلوتوس با تشكیل یك تیم بسیار قوی در زمینه راهکارهای امنیت شبكه و پیاده سازی ISMS و استانداردهای مرتبط, سعی كرده است تا حد زیادی خلاء موجود در این زمینه را برای چنین شركت‌ها و سازمان‌هایی پر نماید.

همیشه در حال پیشرفت هستیم

همیشه افراد و شرکت هایی در حوزه فناوری اطلاعات حرف اول را میزنند که، در تمام دوران بروز و با تکنولوژی همگام بوده اند. شرکت ما نیز همیشه سعی بر آن داشته تا بتواند آخرین متدها و تکنولوژی های موجود را به مشتریان خود ارائه دهد

ما جوان و متخصص هستیم

مجموعه ما دارای جوانانی متخصص، پویا و تلاشگر هستند، از این رو همیشه در حال پیشرفت و یادگیری و همچنین آموزش به دیگر همکاران خود می باشند.

صادق و قابل اعتماد

همکارانی که در این شرکت جذب شده اند همگی از لحاظ رفتار و شخصیت فردی، مورد بررسی قرار گرفته اند، از این رو سعی بر آن بوده که انسان های سالم و قابل اعتماد جذب این شرکت شوند.

سرویس ها

اخبار

پروژه ها

درباره ما

همکاران